Kdo byl kdo v našich dějinách do roku 1918: kolektiv

Sleva! Kdo byl kdo v našich dějinách do roku 1918: kolektiv

80-85983-94-X

Nové

skladem

174 Kč

-40%

290 Kč

Tento biografický slovník stál u zrodu nakladatelství LIBRI. Jeho první vydání bylo v krátké době zcela rozebráno a druhé vydání se stalo 1. svazkem nového nakladatelství. 

Přepracované a doplněné 3. vydání vyšlo už ve vázané podobě. Počet medailónků, které zahrnují panovníky, významné osobnosti politiky, církve, vojenství, vědy a techniky, kultury, umění i veřejného života (a to včetně osob, které se zapsaly neblaze) se rozšířil na více než 800.

Hesla se podle významu osobností dělí do tří kategorií (A, B, C), odlišných především délkou a množstvím obsažených údajů. Každé heslo má však stejné záhlaví a je opatřeno šifrou autora. Téměř každý medailónek je také doplněn o doporučenou literaturu a text doprovází na 300 portrétů.

Rejstřík knížky - propojený s titulem Kdo byl kdo v našich dějinách ve 20. století - obsahuje zároveň odkazy a je ve formě malého encyklopedického slovníčku, který zahrnuje životní data a stručnou charakteristiku dalších 1 000 osob. Zároveň byly doplněny i tabulky o markrabí Moravy. 

Napsat recenzi

Kdo byl kdo v našich dějinách do roku 1918: kolektiv

Kdo byl kdo v našich dějinách do roku 1918: kolektiv

Napsat recenzi

Podobné knihy

Zákazníci, kteří si koupili tuto knihu, zakoupili také: