Celoroční plánovací kuchařka: Kamila Procházková - DEFEKT - POŠKOZENÉ DESKY

Sleva! Celoroční plánovací kuchařka: Kamila Procházková

DEFEKT - POŠKOZENÉ DESKY

978-80-7277-516-3

Nové

Skladem

294 Kč

-40%

490 Kč

Kniha sezónně tříděných receptů, provázejících celým cyklem roku, umožní svou systematičností, odkazy a zejména připojeným programem "Jídelníčky a nákupy" plánovat, nakupovat a vařit hospodárně a bez plýtvání. 

Recepty pocházejí jak z české, tak i ze světové kuchyně a ukazují, že lze snadno skloubit sezónní vaření s vařením zajímavých jídel z různých zemí. Recepty navíc provázejí zajímavá vysvětlení některých fyzikálních, chemických a biologických procesů, které probíhají v potravinách při jejich zpracování, a různé perličky ze světa potravin, a tak kniha umožňuje prožívat vaření nejen jako výrobu pokrmu, ale také jako dobrodružství objevování podstaty jídel v laboratoři jménem kuchyně.

Součástí kuchařky je CD s programovou aplikací umožňující sestavení jídelníčku z receptů uvedených v kuchařce i z vlastních receptů, které si do programu můžete přidávat. Lze využívat různých filtrů pro výběr receptu. Program následně vytvoří seznam všech potřebných surovin, který je možné editovat a výsledkem je přehledný nákupní seznam, tříděný podle kategorií surovin.

Kuchařka se umístila v kategorii Best TV-Europe Cookbook pro Českou republiku v soutěži Gourmand World Cookbook Awards.

Podobné knihy